Майстер-клас «Інклюзія та безбар’єрність: дієві комунікаційні інструменти для роботи з цільовою аудиторією» у рамках заходів БПР ЦТ МОЗ України
Майстер-клас «Інклюзія та безбар’єрність: дієві комунікаційні інструменти для роботи з цільовою аудиторією» у рамках заходів БПР ЦТ МОЗ України
Додано:29/02/2024

Вельмишановні колеги !

 

Запрошуємо Вас взяти участь у майстер-класі «Інклюзія та безбар’єрність: дієві комунікаційні інструменти для роботи з цільовою аудиторією», який відбудеться 17 квітня 2024 року на платформі ZOOM, початок о 13:00.         

Метою проведення майстер-класу є формування розуміння сучасної моделі інклюзії та безбар’єрності в інформаційному просторі, вдосконалення навичок комунікації, опрацювання практичних просвітницьких інструментів для популяризації теми інклюзії і безбар’єрності, опрацювання сучасної  термінологічної бази у сфері інклюзії та безбар’єрності.

На порядку денному українського суспільства як частини цивілізованого світу активно постають такі питання як інклюзія, доступність, безбар’єрність. Саме повага до особистого різноманіття, соціалізація та інтеграція людей з інвалідністю в суспільство вимагає від усіх сфер професійної діяльності адекватної реакції та компетентно сформованих реакцій. Знання сучасної термінології, яка не має дискримінаційного характеру, вміння використовувати дієві просвітницькі інструменти та успішний приклад людей з інвалідністю є зараз неодмінними атрибутами розвитку будь-якої проєктної діяльності на принципах інклюзії та безбар’єрності.

Захід розраховано на представників освітнього середовища, бібліотекарів, працівників інклюзивно-ресурсних центрів, представників громадських організацій та всіх, хто цікавиться та працює (планує працювати) з темою інклюзії і безбар’єрності та шукає ефективні інструменти комунікації з обраною цільовою аудиторією.

Для підтвердження участі у майстер-класі просимо зареєструватися, надіславши заявку на електронну адресу: nanvuz@ukr.net (форма додається).

Майстер-клас проводить Осмоловська Олена Анатоліївна, кандидат іст. наук, автор та розробник напряму інклюзивної літератури, організатор інклюзивних проєктів, розробник навчальних програм у сфері культури, освіти та бізнесу.

Участь у майстер-класі – 450 грн з особи, які слід сплатити на розрахунковий рахунок – найменування отримувача: ГО «НАН ВО УКРАЇНИ», код одержувача: 35138443. Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA383052990000026006046708017. Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк». Призначення платежу: «Організаційний внесок за участь у майстер-класі 17.04.2024 р. від ПІБ».

        Реєстрацію на захід відкрито з  21.02.2024 р. до 16.04.2024 року включно.

Зареєстровані учасники майстер-класу, які сплатили за його участь, отримають зум-посилання на онлайн-зустріч 16.04.2024 р., а також відповідний сертифікат із зазначенням 10 балів БПР, провайдер № 1407.

Координатор: Тетяна Товалович, е-тail: n­­­­­­­­­­­­­­­­­­anvuz@ukr.net,

тел.: +380977084368

 

 

Інформаційне повідомлення (завантажити)

Форма заявки (завантажити)

  • Майстер-клас «Інклюзія та безбар’єрність: дієві комунікаційні інструменти для роботи з цільовою аудиторією» у рамках заходів БПР ЦТ МОЗ України
 

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту