Науковцям, викладачам, аспірантам
та студентам!
ГО «Національна академія наук вищої освіти України» спільно з видавництвaми «GS Publishing Services» California (США) та «Експрес-об’ява» (Україна) продовжують випуск циклу міждисциплінарних колективних монографій з різних фахових напрямів.
Монографії видаються та індексуються
у Сполучених Штатах Америки.
Всі матеріали монографій будуть:
Монографіям надаються універсальні ідентифікаційні міжнародні стандартні номери книги ISBN Сполучених Штатів Америки.
Видавництво «GS Publishing Services» зареєстровано:
Автори забезпечуються підготовленим до друку оригінал-макетом монографії й відповідним сертифікатом учасника дослідження в електронному варіанті. За бажанням автори можуть замовити друкований варіант видання.
Ви маєте унікальну можливість долучитися і стати співавторами колективних монографій разом з провідними фахівцями різних
наукових напрямів України та світу!
Звертаємо увагу на те, що крім участі у написанні колективної монографії за відповідною тематикою, є можливість опублікувати одноосібну працю або результати досліджень авторського колективу.
Окремо замовлені монографії будуть розміщені на відповідних веб-сайтах протягом 10 днів від їх прийняття до публікації.
Для замовлення друкованого варіанту монографії просимо звертатись до редакції за адресою: avome2020@gmail.com.
Наразі готується до випуску колективна монографія
«MODERN TRENDS IN SCIENCE AND PRACTICE. VOLUME 1» («Актуальні тенденції розвитку науки і практики. Випуск 1»)
за такими напрямами:
Agricultural sciences Аграрні науки |
Literary Studies Літературознавство |
Chemical and biological sciences Хімічні і біологічні науки |
Medicine Медицина |
Computer Science Комп'ютерні науки |
Pedagogical sciences Педагогічні науки |
Construction and architecture Будівництво та архітектура |
Pharmacy Фармація |
Covid-19 |
Philosophical sciences Філософські науки |
Culturology Культурологія |
Physical and mathematical sciences Фізико-математичні науки |
Earth sciences Науки про землю |
Political and legal sciences Політико-правові науки |
Economic sciences Економічні науки |
Psychology Психологія |
Energy Енергетика |
Social communications Соціальні комунікації |
Finances Фінанси |
Sociological sciences Соціологічні науки |
Historical sciences Історичні науки |
Technical sciences Технічні науки |
Linguistics Мовознавство |
Veterinary medicine Ветеринарна медицина |
Матеріали приймаються до 20 листопада 2021 р. (включно)* за адресою: avome2020@gmail.com.
Випуск видання у світ заплановано на 25 листопада 2021 р.
Архів попередніх видань:
https://www.eo.kiev.ua/ua/content/148/
Подання матеріалів
Заявка та матеріали до монографії надсилаються на електронну адресу: avome2020@gmail.com двома файлами (наприклад: Рукопис_Петренко; Заявка_Петренко).
Після їх надходження до редакції вони будуть перевірені та прорецензовані. За потреби, буде здійснене редагування чи коректура (додаткова опція, яка узгоджується між автором та редакцією).
У разі схвалення матеріалів до друку автору будуть надіслані реквізити для оплати витрат на підготовку видавничого оригінал-макету монографії: 1 сторінка – 60 грн. Автор (уповноважений автор) пересилає на електронну адресу: avome2020@gmail.com файл з квитанцією про оплату: Оплата_Петренко.
Кількість авторів в одному поданому матеріалі – не більше п’яти осіб.
Кількість матеріалів для включення в монографію – не обмежується.
Мінімальна кількість сторінок матеріалу – п’ять.
Матеріал викладається у довільний формі у вигляді цілісного тексту наукового дослідження без притаманних статті елементів (анотація, ключові слова, вступ тощо).
До публікування приймаються матеріали, оформлені на аркушах формату А4 (книжковий), файл текстовий Microsoft Word (* .doc, * .docx), поля 2 см з усіх боків, абзац 1 см, міжрядковий інтервал полуторний (1,5), шрифт Times New Roman, розмір шрифту кегль 14, для табличного тексту, підпису рисунків тощо – кегль 12.
Скорочення грошових, метричних, часових одиниць (грн, мл, км, год, хв, с тощо) і скорочення млн, млрд писати без крапки. Скорочення типу і т. п., і т. д., XX ст., назви населених пунктів, приміром м. Київ, друкуються через нерозривний пробіл (Ctrl+Shift+пробіл). Скорочення типу 80-ті, 2-го друкуються через нерозривний дефіс (одночасне натискання клавіш Сtrl+Shift+дефіс)
Між числовим значенням і скороченою назвою одиниці виміру величини слід ставити нерозривний інтервал (Ctrl+Shift+пробіл).
Дати подаються через тире без інтервалів; якщо дати подаються у дужках, то «рр.» не ставиться: (1945–1947); 1945–1947 рр.; ХV–XVII ст.; в інших випадках перед скороченнями рр., ст. ставиться нерозривний пробіл (Ctrl+Shift+пробіл). У сполученнях на означення десятиліть між датами ставиться тире з інтервалом: 40-х – 50-х рр., 1940-х – 60-х рр.
Термінологія матеріалу має відповідати загальновживаним міжнародним та українським стандартам для відповідної галузі науки. Автори несуть повну відповідальність за точність і коректність застосування наукової термінології.
Мова видання – довільна: англійська, українська, російська.
Нумерація сторінок – вимкнено.
Автоматичні переноси – увімкнено.
Тире (–) і дефіс (-) відрізняються розміром та наявністю пробілів (дефіс не відбивається пробілами, натомість тире – обов’язково).
Лапки використовуємо у варіанті прямі лапки (").
Ініціали біля прізвищ (напр., В. А. Петренко).
Формули – нумеруються; набираються за допомогою редактора формул.
Таблиці – у тексті перед таблицею має бути посилання на неї (приміром: табл.1.). Назва над таблицею (Таблиця 1. Назва таблиці) орієнтована по центру.
Рисунки, схеми, графіки тощо: виключно у форматі JPEG або PNG. Вони мають бути підписані та пронумеровані. Обов’язкове посилання на рисунок (схему, графік тощо) в тексті роботи, після цього розміщується сам рисунок (схема, графік тощо), а під ним напис (приміром: Рис. 1. Назва рисунка). При підготовці кольорових рисунків слід взяти до уваги, що видання друкується у чорно-білому форматі.
Список джерел та літератури: формуються у вигляді продовжуваних посторінкових зносок (див. зразки).
На всі джерела має бути посилання в тексті статті.
Списки цитувань мають бути оформлені за міжнародним стандартом APA Citation Style (https://www.library.cornell.edu/sites/default/files/apa.pdf) або за ДСТУ (https://www.pdaa.edu.ua/sites/default/files/node/4518/pravylaoformlennyaspyskuvykorystanyhdzherel.pdf)
У бібліографічному описові похила риска / з обох боків відділяється пробілами; крапка перед нею не ставиться; за можливості – нерозривний пробіл з обох сторін.
Літери і знаки перед цифрами на означення томів, чисел, номерів відділяються нерозривним пробілом від цифр: Т. 7, ч. 23, № 34.