Привітання з Днем Конституції України!
Привітання з Днем Конституції України!
Додано:29/06/2023

Вельмишановні колеги!

Президія громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» сердечно вітає з державним святом — Днем Конституції України. Цей день увійшов в історію нашого суспільства, у якому дотримання Закону, принципи суверенності, верховенства права, демократичності, цілісності території та рівності є основними постулатами для розвитку будь-якої цивілізованої країни.

У такий вкрай непростий період російської агресії, який нині переживає наша держава, глибоко переконаний, що українці й надалі будуть відстоювати задекларовані у Основному законі права та свободи громадян на освіту і науку, територіальної цілісності, недоторканності у непростій боротьбі за свою національну ідентичність та незалежність.

Конституція України, ухвалена 28 червня 1996 року, є головною запорукою державності, демократії, незалежності і соборності України.

Щиро бажаю Вам, дорогі колеги, мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, родинного затишку, якнайскорішого подолання всіх викликів, які постали перед нашим народом, наснаги в роботі та житті на благо нашої рідної Батьківщини!

Слава Україні!

З вірою в нашу Перемогу!

 

З найкращими побажаннями

Президент ГО «НАН ВО України»,

д-р мед.н., професор,

заслужений лікар України,

відмінник освіти України                  акад. Станіслав ТАБАЧНІКОВ

 

28.06.2023 року

  • Привітання з Днем Конституції України!
 

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту