Привітання з Різдвяними та Новорічними святами !
Привітання з Різдвяними та Новорічними святами !
Додано:25/12/2023

Вельмишановні колеги!

 

Ось і минає такий непростий для України 2023 рік. Війна об’єднала наше суспільство задля боротьби за свою незалежність і  суверенність. Українці довели, що вони – нація нескорених, які хоробро відстоюють своє право на свободу і національну самоідентичність!

Президії громадських організацій «Національна академія наук   вищої освіти України», «Міжнародна академія освіти і науки», «Асоціація психотерапевтів і психоаналітиків України» вітають з усіма Різдвяними та Новорічними святами і сердечно бажають, щоб прийдешній рік приніс нашій рідній Україні найголовніше – Перемогу, Мир, Добро; подарував міцне здоров’я, спокій, добробут і затишок у Ваших оселях, просте людське щастя, надії на світле майбутнє, щоб у кожного в душі був мир, спокій, радість, тепло та Боже благословення!

Витримки, натхнення та здійснення всіх мрій і бажань Вам, дорогі  колеги! Ми щиро віримо в нашу Перемогу над ворогом, висловлюємо низький уклін Збройним Силам України, які мужньо боронять нашу Батьківщину і  будемо вічно пам’ятати тих, хто віддав своє життя за нашу країну!

Слава Україні!

Президент,

д-р мед.н., професор,

заслужений лікар України           акад. Станіслав ТАБАЧНІКОВ

  • Привітання з Різдвяними та Новорічними святами !
 

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту