Починаючи з січня 2016 року в Україні реалізується проект Європейські освітні ініціативи. Проект спрямований на розвиток ІТ-освіти та інтеграцію кращих світових практик у систему підготовки ІТ-фахівців. Мета проекту – забезпечити кожного бажаючого якісною сучасною освітою у сфері інформаційних технологій, допомогти IT-фахівцям бути конкурентоспроможними та гарантовано працевлаштованими.
За допомогою проекту Європейські освітні ініціативи молодь зможе отримати популярні і затребувані компаніями IT-спеціальності:
Деталі проекту Європейські освітні ініціативи – http://itcompete.org/.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка став першим вищим навчальним закладом, в якому успішно інтегровані всі програми проекту Європейські освітні ініціативи.
«Ми вважаємо дуже правильним поділ освіти на фундаментальну, яку дає університет і професійну комерційну, яку дають спеціалізовані та авторизовані навчальні центри інформаційних технологій. Даний підхід ми вже впровадили в навчальні плани і бачимо позитивний ефект», – прокоментував 23 лютого 2016 року під час форуму Європейські освітні ініціативи завідувач кафедри програмування та комп’ютерної техніки КНУ ім. Т. Шевченка Олексій Бичков.
Більше інформації щодо проекту та участі у ньому, актуальний перелік сертифікованих навчальних центрів та іншу інформацію необхідно уточнювати у Секретаріаті Ради з конкурентоспроможності (UCC) – http://itcompete.org/, тел. 068 979-53-35, s.didenko@itcompete.org. Контактна особа – Станіслав Діденко, виконавчий директор UCC.
Європейські освітні ініціативи – спільний проект Ради з конкурентоспроможності індустрії ІКТ (UCC), провідних компаній IT-індустрії та навчальних центрів комерційних інформаційних технологій, що реалізується за підтримки та у партнерстві з Комітетом Верховної ради України з питань науки та освіти, Міністерством освіти і науки України. Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ (UCC) – всеукраїнська громадська організація, що з 2012 року об’єднує компанії індустрії інформаційно-комунікаційних технологій, навчальні центри комерційних інформаційних технологій, вищи навчальні заклади та представників державної влади з метою формування конкурентоспроможності вітчизняної індустрії ІКТ.