Увага! Надзвичайно важливо!
Наближаються звітно-виборні Загальні збори, на яких (крім багатьох інших питань) треба обов’язково затвердити нову редакцію Статуту – головного документу, котрий регламентує всі всі види діяльністі Академії.
Адміністрація сайту відкрила у розділі «Документи» спеціальну рубрику «Статут Академії», де на розгляд членів академії і наукової громадськості з метою широкого обговорення запропоновано Проект нової редакції Статуту ВГО АН ВО України, що зумовлено новою законодавчою базою і необхідністю оптимізувати роботу Академії.
Як зазначив Президент Академії і її засновник М. І. Дубина «нашим першочерговим завданням є внесення таких змін та доповнень до Статуту Академії, які б не замарали її авторитет, набутий з моменту заснування та відповідали б усім законодавчим вимогам. Цей документ - обличчя Академії, який створюється на тривалий час».
Він також звернув особливу увагу на ті аспекти проекту Статуту, які мають бути обов‘язково відображені у документі: порядок набуття і припинення членства в Академії, права та обов'язки її членів; наявність наукових ступенів (доктора наук для академіків, кандидата наук для член-кореспондентів) та вчених звань (професора, доцента – відповідно); терміни перебування в Академії; структура, функціональні обов‘язки керівних органів, тощо.
-Крім того, разом із розробкою нової редакції Статуту Академії, вважаю доречним також оновити Положення про Президію, Положення про Відділення, Положення про обрання академіків та Положення про контрольно-ревізійну комісію, про що згадується в тексті Статуту.
Усім бажаючим, небайдужим до діяльності Академії пропоную долучитись до обговорення Нової редакції Статуту АН ВО України та прошу висловити зауваження, заперечення і пропозиції, - підкреслив Президент.
Адміністрація сайту відкрила також новий розділ «НАЗУСТРІЧ ЮВІЛЕЮ». Небайдужі читачі можуть подавати сюди не лише РЕЛЯЦІЇ і ВІТАЛЬНІ матеріали до 25-річчя АН ВО України (у 2017 році), але й розмістити тут аналітичні, критичні, філософські роздуми тощо. Це може стосуватись також ЮВІЛЕЇВ (круглих дат) видатних, знаних в Україні та за її межами вчених – членів Академії.
Адміністрація сайту нагадує, що сайт двомовний і пропонує подавати друковані матеріали не лише українською, але й англійською мовами (див. приклади розміщення) і тоді інформація буде доступна всьому світові.
Адміністрація сайту звертає увагу, що наш сайт безпосередньо пов’язаний з усіма популярними соцмережами, отож будь-який матеріал (статті, журнали, повідомлення) може бути легко конвертований у Твіттер, Вконтакте, Онокласники, ЖЖ, ФейсБук та інші. Можна також писати відгуки, рецензії, влаштовувати форуми тощо.
КОРИСТУЙТЕСЬ НЕОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ САЙТУ!