завершився конкурс «Краще видання 2022 року», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України»
Завершився конкурс «Краще видання 2022 року», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України»
Додано:03/12/2022

Шановні колеги!

30 листопада 2022 року завершився конкурс «Краще видання 2022 року», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України» (далі – Академія). Незважаючи на воєнний стан, що запроваджений у нашій країні, загалом на конкурс було представлено понад 50 робіт з різних номінацій.  Такий результат надихає на подальші звершення задля нашої Перемоги над агресором і ще раз доводить, що українці – це незламна нація, яка міцно тримає не тільки воєнний, а й науковий, освітній і культурний фронт. Відрадно, що кожна праця вирізняється своєю креативністю, оригінальністю, новизною.

Президія Академії, Організаційний комітет  та  Комісія журі Конкурсу щиро вдячні усіх, хто долучився до цього заходу у такий непростий час, подав свої праці та принагідно вітає лауреатів і бажає подальших творчих здобутків.

Підсумки конкурсу «Краще видання 2022 року» наведено у протоколі від 29.11.2022 р. № 1 (додаток 1).

З приводу отримання дипломів лауреатів та сертифікатів конкурсу просимо звертатися після 20 грудня 2022 року за електронною адресою: anvuz@ukr.net

Контактна особа: Тетяна Товалович, моб. телефон: (097) 708-43-68.

 

Слава Україні !

 

З повагою, Оргкомітет

  • завершився конкурс «Краще видання 2022 року», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України»
 

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту