«Про встановлення відзнаки Президією АН ВО України — пам’ятної медалі «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки»
Президія Академії наук вищої освіти України засновує пам’ятну медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки», яка щорічно буде вручатись кращим представникам освіти і науки України та іноземним громадянам та установам на тематичних зібраннях, урочистих зборах й інших заходах, що перетинаються з тематикою галузі.
На заключній частині Міжнародного Форуму «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства», який відбудеться 30.11. 2015 р. у конференц-залі «Конгрес» готелю «Братислава» НАКАЗУЮ:
І. Відзначити флагманів освіти і науки України пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» та видати іменні Сертифікати учасника Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності і розвитку суспільства» та вручити книги пошани «Науковці та освітяни України», а саме:
КИЇВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА
ПОРХУН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
РУМША ДМИТРО
«КОЗЯТИНСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ»
«МУКАЧІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДАНКАНИЧА»
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНО-ХУДОЖНІЙ КОЛЕДЖ»
«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ»
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХЕРСОНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
СЛОВ’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ПРОФІЛЮ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПЕТРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІ. Головному ученому секретарю, акад. Табачнікову С.І. поінформувати учасників звітних Загальних зборів 19.12.2015 р. про підсумки проведення Міжнародного форуму ««Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності і розвитку суспільства».
Президент Академії наук вищої освіти України Микола ДУБИНА