Ви знаходитесь на веб-порталі НАНВО України. Дотримуйтесь правил публікацій!

Новини

 • Вельмишановні колеги-науковці!
  Вельмишановні колеги-науковці!

  Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародних науково-практичних конференціях, які відбудуться у липні 2022 р.!


  Додано:20/07/2022 докладніше
 • Рекомендації круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання»
  Рекомендації круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання»

  У роботі круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання», що проходив 14 червня 2022 року під егідою ГО "Національна академія наук вищої освіти України" на платформі ZOOM взяли участь члени Національної академії наук вищої освіти України, представники української та європейської вищої школи, науково-дослідних установ України, українського бізнесу, громадської організації "Українська асоціація експортерів освітніх послуг", студенти українських закладів вищої освіти (всього понад 50 учасників). Метою заходу стало вироблення узгоджених підходів до аналізу нових викликів і завдань вищої школи України, формування єдності у розумінні шляхів діяльності і подальшого розвитку закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України в умовах військової агресії росії.


  Додано:08/07/2022 докладніше
 • Дослідження щодо оцінки потреб та можливостей ІГС міста Києва в умовах війни, а також щодо стану взаємодії ІГС з міською владою
  Дослідження щодо оцінки потреб та можливостей ІГС міста Києва в умовах війни, а також щодо стану взаємодії ІГС з міською владою

  Департамент суспільних комунікацій спільно з Центром комунікації запрошує долучитися до опитування, яка триватиме до 28 липня 2022 року.


  Додано:06/07/2022 докладніше
 • Міжнародна наукова конференція «Матеріалознавство. Нерівноважні фазові перетворення» (м. Варна, Болгарія)
  Міжнародна наукова конференція «Матеріалознавство. Нерівноважні фазові перетворення» (м. Варна, Болгарія)

  Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції „Матеріалознавство. Нерівноважні фазові перетворення”, яка відбудеться з 05 по 08 вересня, 2022 р. у курорті „Св. Костянтина та Олени” (м. Варна, Болгарія)


  Додано:06/07/2022 докладніше
 • Вітаємо ГУЛІЄВА АРІФА Джаміль огли з 70-річчям від дня народження!!
  Вітаємо ГУЛІЄВА АРІФА Джаміль огли з 70-річчям від дня народження!!

  Президія громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» щиро вітає академіка ГУЛІЄВА АРІФА Джаміль огли з 70-річчям від дня народження.


  Додано:04/07/2022 докладніше
 • Вітаємо Анатолія Вікторовича ШОСТАКА з 75-річчям!
  Вітаємо Анатолія Вікторовича ШОСТАКА з 75-річчям!

  Президія громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» щиро вітає з 75-річчям від дня народження українського науковця, видатного освітянина-новатора, непересічну особистість, яка зробила вагомий внесок у розбудову української науки і техніки, професора із спеціальності «Соціологія управління» Національного університету біоресурсів і природокористування України, відмінника освіти України, відмінника інженерної служби України, заслуженого науково-педагогічного працівника НУБіП України, заслуженого працівника освіти України, віцепрезидента з питань розробки, використання та утримання веб-порталу http://anvou.org.ua/ ГО «НАН ВО України» ШОСТАКА АНАТОЛІЯ ВІКТОРОВИИЧА.


  Додано:03/07/2022 докладніше
 • Привітання з нагоди Дня Конституції України!
  Привітання з нагоди Дня Конституції України!

  Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята — Дня Конституції України. Цей день назавжди увійшов в історію нашого суспільства, у якому непорушність закону, принципи соборності, верховенства права, демократичності, єдності території і рівність всіх перед ним є основними постулатами для розвитку будь-якої цивілізованої країни.


  Додано:28/06/2022 докладніше
 • Світла та Вічна пам’ять …
  Світла та Вічна пам’ять …

  Президія Громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» із сумом сповіщає, що 23 червня 2022 року на 89-му році життя відійшов у вічність Герой України, Заслужений шахтар України, доктор технічних наук, професор, голова правління акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М.М. Федорова», директор Донецького науково-дослідного вугільного інституту, голова Наглядової ради ГО «НАН ВО України» ГРЯДУЩИЙ БОРИС АБРАМОВИЧ – видатний фахівець у галузі гірничої механіки.


  Додано:27/06/2022 докладніше
 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Відповідно до п. 3 проєкту порядку денного позачергових Загальних зборів Академії просимо Вас до 12:00 20 червня 2022 року надіслати на електронну адресу: anvuz@ukr.net свої пропозиції, зауваження, доповнення до проєкту Статуту, а також до проєктів Положень про Інститут освіти дорослих і нагороди.


  Додано:16/06/2022 докладніше
 • Інформація щодо проведення круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання»
  Інформація щодо проведення круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання»

  14 червня 2022 року з ініціативи громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» на платформі Zoom відбувся круглий стіл «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання», присвячений актуальним проблемам освітньої галузі в умовах воєнного стану.


  Додано:16/06/2022 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту