Ви знаходитесь на веб-порталі НАНВО України. Дотримуйтесь правил публікацій!

Новини

 • У ЧДТУ відбулася ювілейна конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження»
  У ЧДТУ відбулася ювілейна конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження»

  Під гаслом «Вчені України єдині. Разом ми сильніші» 20-21 жовтня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження» започаткована кафедрою історії та права. Захід об'єднав краєзнавців, істориків, освітян, музеєзнавців, етнографів, громадських діячів, студентів, яким є небайдужою доля культурно-історичної спадщини України у всі часи, а в часи сучасної російсько-української війни – особливо.


  Додано:25/10/2022 докладніше
 • V-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження»
  V-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження»

  У надзвичайно складних умовах сьогодення 20-21 жовтня 2022 р.під егідою МОН та НАН ВО України за ініціативи академіка НАН ВО України д.і.н., проф., проректора з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету, заслуженого працівника освіти України, голови Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України ЛАЗУРЕНКО Валентина Миколайовича на базі Черкаського державного технологічного університету відбулася V Всеукраїнська науково-практичнаої конференція «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження».


  Додано:21/10/2022 докладніше
 • ІХ науково-практична інтернет-конференція «Соціальна адаптація особистості в сучасному суспільстві, ортобіоз та паліативна допомога»
  ІХ науково-практична інтернет-конференція «Соціальна адаптація особистості в сучасному суспільстві, ортобіоз та паліативна допомога»

  Запрошуються викладачі закладів вищої освіти, практичні психологи, педагоги, лікарі, реабілітологи, аспіранти, магістранти, студенти, представники Університетів Третього Віку Родин Кольпінга всі, хто цікавиться проблемами психології, до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка відбудеться 18 – 20 листопада 2022 року.


  Додано:21/10/2022 докладніше
 • Вітаємо з ювілеєм академіка-секретаря загальнотехнічного відділення акад. Баль-Прилипко Л.В.
  Вітаємо з ювілеєм академіка-секретаря загальнотехнічного відділення акад. Баль-Прилипко Л.В.

  Президія ГО «НАН ВО України» щиро вітає академіка-секретаря загальнотехнічного відділення акад. Баль-Прилипко Л.В. з ювілеєм! Щиро бажаємо, щоб Ваша професійна, наукова, освітянська та громадська діяльність була сповнена задоволення і творчих перемог, нехай успіхи надихають на подальші звершення в ім’я процвітання нашої держави!


  Додано:21/10/2022 докладніше
 • Чергове засідання ГО «НАН ВО України»
  Чергове засідання ГО «НАН ВО України»

  Апарат Президії Академії повідомляє, що 27 жовтня 2022 року о 15:00 відбудеться чергове засідання у режимі онлайн на базі платформи ZOOM.


  Додано:19/10/2022 докладніше
 • Тренінг «Європейські практики в управлінні людськими ресурсами»
  Тренінг «Європейські практики в управлінні людськими ресурсами» у Запорізькому національному університеті

  На економічному факультеті Запорізького національного університету 13 жовтня 2022 року відбувся тренінг «Європейські практики в управлінні людськими ресурсами» з міжнародною участю. Тренінг проведено під егідою програми ЄС Еразмус+, напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту 101048168 — HumEU — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «European Humanistic Vision in Human Resource Management» / «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами».


  Додано:17/10/2022 докладніше
 • 100 років ХНУМГ ім. О.М. Бекетова
  100 років ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

  05 жовтня 2022 року виповнилось 100 років від дня заснування провідного муніципального закладу вищої освіти, флагмана комунального господарства України та розробника науково-технічних та методичних засад комфортних умов перебування людини в міському середовищі – Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.


  Додано:17/10/2022 докладніше
 • VІ Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»
  VІ Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»

  ГО «НАНВО України», Волинський національний університет імені Лесі Українки, Видавничий дім «Гельветика», Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошують до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка відбудеться 18 – 20 листопада 2022 року.


  Додано:14/10/2022 докладніше
 • Слава Україні та її доблесним енергетикам!
  Слава Україні та її доблесним енергетикам!

  Сьогодні, в один із найважливіших часів в історії нашої України, вітчизняна енергетика вчерговий раз продемонструвала вищий рівень професіоналізму. У надзвичайних умовах, коли ворог нещадно нищить надважливі об’єкти енергетики і підступно вбиває тих, хто намагається врятувати ситуацію і повернути до функціонування системи життєзабезпечення міст та населених пунктів, українським енергетикам таки вдалося у вкрай важких умовах збалансувати енергетичну систему і забезпечити функціонування практично всіх об’єктів життєзабезпечення.


  Додано:14/10/2022 докладніше
 • ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи»
  ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи»

  У зв’язку з руйнацією – унаслідок агресії Росії – узвичаєного ритму життя, в тім числі й академічної спільноти, оргкомітет ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи» прийняв рішення продовжити термін подачі матеріалів до збірника тез (до 21 жовтня 2022 року) та монографії (до 5 листопада 2022 року).


  Додано:14/10/2022 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту