Ви знаходитесь на веб-порталі НАНВО України. Дотримуйтесь правил публікацій!

Новини

 • Тренінг «Європейські практики в управлінні людськими ресурсами»
  Тренінг «Європейські практики в управлінні людськими ресурсами» у Запорізькому національному університеті

  На економічному факультеті Запорізького національного університету 13 жовтня 2022 року відбувся тренінг «Європейські практики в управлінні людськими ресурсами» з міжнародною участю. Тренінг проведено під егідою програми ЄС Еразмус+, напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту 101048168 — HumEU — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «European Humanistic Vision in Human Resource Management» / «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами».


  Додано:17/10/2022 докладніше
 • 100 років ХНУМГ ім. О.М. Бекетова
  100 років ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

  05 жовтня 2022 року виповнилось 100 років від дня заснування провідного муніципального закладу вищої освіти, флагмана комунального господарства України та розробника науково-технічних та методичних засад комфортних умов перебування людини в міському середовищі – Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.


  Додано:17/10/2022 докладніше
 • VІ Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»
  VІ Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»

  ГО «НАНВО України», Волинський національний університет імені Лесі Українки, Видавничий дім «Гельветика», Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошують до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка відбудеться 18 – 20 листопада 2022 року.


  Додано:14/10/2022 докладніше
 • Слава Україні та її доблесним енергетикам!
  Слава Україні та її доблесним енергетикам!

  Сьогодні, в один із найважливіших часів в історії нашої України, вітчизняна енергетика вчерговий раз продемонструвала вищий рівень професіоналізму. У надзвичайних умовах, коли ворог нещадно нищить надважливі об’єкти енергетики і підступно вбиває тих, хто намагається врятувати ситуацію і повернути до функціонування системи життєзабезпечення міст та населених пунктів, українським енергетикам таки вдалося у вкрай важких умовах збалансувати енергетичну систему і забезпечити функціонування практично всіх об’єктів життєзабезпечення.


  Додано:14/10/2022 докладніше
 • ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи»
  ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи»

  У зв’язку з руйнацією – унаслідок агресії Росії – узвичаєного ритму життя, в тім числі й академічної спільноти, оргкомітет ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи» прийняв рішення продовжити термін подачі матеріалів до збірника тез (до 21 жовтня 2022 року) та монографії (до 5 листопада 2022 року).


  Додано:14/10/2022 докладніше
 • Вітання з Днем юриста!
  Вітання з Днем юриста!

  "Шановні юристи! Президія ГО "Національна академія наук вищої освіти України" щиро вітає Вас з професійним святом!


  Додано:09/10/2022 докладніше
 • VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Хімія природних сполук»
  VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Хімія природних сполук»

  Запрошуємо Вас взяти участь в роботі VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Хімія природних сполук» (27-28 жовтня 2022 року, Тернопіль, Україна)


  Додано:06/10/2022 докладніше
 • Привітання з Днем працівника освіти!
  Привітання з Днем працівника освіти!

  У першу неділю жовтня працівники галузі освіти традиційно відзначають своє професійне свято. З цієї приємної нагоди Президія ГО «Національна академія наук вищої освіти України» щиро вітає усіх педагогів та освітян з Днем працівника освіти України!


  Додано:01/10/2022 докладніше
 • Щорічний конкурс «Краще видання року»
  Щорічний конкурс «Краще видання року»

  ГО «Національна академія наук вищої освіти України» з метою всебічної підтримки освітян та науковців, талановитих молодих учених і студентів проводить щорічний конкурс на краще видання, яке отримало визнання серед наукової та освітянської спільноти (період видання - з 2020-го по 2022 рр. включно). Граничний термін подання конкурсних робіт та супровідних документів – до 31.10.2022 року.


  Додано:29/09/2022 докладніше
 • Чергове засідання ГО «НАН ВО України»
  Чергове засідання ГО «НАН ВО України»

  Апарат Президії Академії повідомляє, що 29 вересня 2022 року о 15:00 відбудеться чергове засідання у режимі онлайн на базі платформи ZOOM.


  Додано:27/09/2022 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту