Ви знаходитесь на веб-порталі НАНВО України. Дотримуйтесь правил публікацій!

Новини

 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Від імені Президії громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» вітаємо ювілярів та іменинників, які народилися у квітні.


  Додано:03/04/2022 докладніше
 • Звернення Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України щодо військового вторгнення з боку Російської Федерації
  Звернення Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України щодо військового вторгнення з боку Російської Федерації

  Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України підтримує ідентичність, засновану на цінностях гуманізму та демократії, віддаючи перевагу розуму, діалогу та взаємній повазі у вирішенні будь-яких конфліктів. Ми закликаємо уряд РФ до негайного припинення вогню та виведення військ за межі території нашої країни.


  Додано:11/03/2022 докладніше
 • Важлива інформація!
  Важлива інформація!

  У зв'язку з російською війною проти України, проведення круглого столу "Тарас Шевченко - національний апостол, велетень у царстві Духа", який було заплановано на 10.03.2022 р. та Загальні збори Академії, визначені рішенням Президії від 22.02.2022 р., протокол N 1, переносяться на невизначений термін.


  Додано:07/03/2022 докладніше
 • Звернення Президії ГО «НАН ВО України» до української академічної спільноти
  Звернення Президії ГО «НАН ВО України» до української академічної спільноти

  Шановна академічна спільното! У ці скрутні для нашої держави часи російської війни проти України Президія ГО "Національна академія наук вищої освіти України" висловлює низький уклін українським воїнам, теробороні, усім, хто мужньо боронить рідну землю. Науковці, вчені, уся академічна громада України та цивілізований світ закликає негайно припинити війну.


  Додано:04/03/2022 докладніше
 • Конкурс на заміщення вакантних посад академіка і члена-кореспондента ГО «НАН ВО України»
  Конкурс на заміщення вакантних посад академіка і члена-кореспондента ГО «НАН ВО України»

  Згідно з рішенням Президії громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» щоквартально оголошується конкурс на заміщення вакантних посад академіка і члена-кореспондента ГО «НАН ВО України» за такими напрямами: природничі, соціально-гуманітарні, технічні, суспільні науки.


  Додано:07/02/2022 докладніше
 • VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»
  VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»

  Запрошуємо науковців, фахівців у галузі надання психологічної допомоги, всіх зацікавлених осіб до участі у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», яка відбудеться 24-26 лютого 2022 р. на базі кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Конференція буде проведена у дистанційному форматі із застосуванням платформи для відео конференцій ZOOM. Код буде розміщено на сайті кафедри: psy.sspu.edu.ua


  Додано:02/02/2022 докладніше
 • Круглий стіл
  Круглий стіл

  Запрошуємо до участі у роботі круглого столу "Шевченко - національний апостол, велетень у царстві духа", який відбудеться у змішаному форматі 10 березня 2022 року на базі НПУ імені М.П. Драгоманова спільно з ГО "Національна академія наук вищої освіти України".


  Додано:02/02/2022 докладніше
 • Приємна подія
  Приємна подія

  24 січня 2022 року Президія громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» (далі – Академія) у складі: Президента Академії доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, акад. ТАБАЧНІКОВА Станіслава Ісаковича; Першого віцепрезидента Академії доктора медичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, акад. ПРОЦЮКА Раду Георгійовича; голови Наглядової ради Академії, доктора технічних наук, професора, Героя України, акад. ГРЯДУЩОГО Бориса Абрамовича; професора, акад. ПУЗІКА Сергія Олексійовича; керівника Апарату Президії Академії ТОВАЛОВИЧ Тетяни Володимирівни привітали Патріарха Київського і всієї Руси-України Святійшого Філарета з нагоди Дня його народження.


  Додано:30/01/2022 докладніше
 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Новий 2022 рік уже стукає у двері українців. Прийміть сердечні вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!


  Додано:31/12/2021 докладніше
 • 11 грудня 2021 р. відбулася щорічна звітна конференція Національної академії наук вищої освіти України
  11 грудня 2021 р. відбулася щорічна звітна конференція Національної академії наук вищої освіти України

  11 грудня 2021 року в дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM відбулася Звітна конференція ГО «НАН ВО України», яка є однією з найбільш потужних та чисельних громадських організацій у галузі освіти і науки в Україні.


  Додано:22/12/2021 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту