Ви знаходитесь на веб-порталі НАНВО України. Дотримуйтесь правил публікацій!

Новини

 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Просимо взяти участь в обговоренні проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо питань дослідницької інфраструктури та підтримки молодих вчених»


  Додано:02/06/2022 докладніше
 • Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука - роботизація і нано-технології сучасного машинобудування»
  Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука - роботизація і нано-технології сучасного машинобудування»

  Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної молодіжної науково-технічної конференції «Молода наука - роботизація і нано-технології сучасного машинобудування». Конференція відбудеться 20 червня 2022 року в дистанційному режимі з підготовкою та наданням збірника наукових праць конференцій на базі Донбаської державної машинобудівної академії (Україна) з використанням Інтернет-платформ.


  Додано:24/05/2022 докладніше
 • Обрано міднародного академіка до складу ГО «Національна академія наук вищої освіти України»
  Обрано міднародного академіка до складу ГО «Національна академія наук вищої освіти України»

  22 лютого 2022 року на онлайн-засіданні Президії Академії (протокол № 1) був обраний іноземним академіком Національної академії наук вищої освіти України по загальноготехнічному відділенню віцепрезидент Хунаньського університету гуманітарних наук, науки і техніки, професор ЧЖИГУО ЧЕНЬ.


  Додано:20/05/2022 докладніше
 • День вишиванки 2022
  День вишиванки 2022

  Президія ГО «НАНВО України» вітає освітян, науковців та всіх українців із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.


  Додано:19/05/2022 докладніше
 • Анонс! У ГО
  Анонс! У ГО «НАНВО України» відбудеться круглий стіл «Науково-освітня дипломатія: нові виклики і завдання»

  ГО «Національна академія наук вищої освіти України» запрошує освітян та науковців узяти участь у круглому столі «Науково-освітня дипломатія: нові виклики і завдання», що відбудеться 14 червня 2022 року (початок о 10:00)*. Переконані, що круглий стіл стане гарною нагодою осмислити і проаналізувати одне з основних наших завдань сьогодення – "як урятувати українську вищу освіту в умовах війни" і сприятиме формуванню єдності розуміння шляхів діяльності і подальшого розвитку закладів вищої освіти та науково-дослідних установ в надзвичайних ситуаціях.


  Додано:19/05/2022 докладніше
 • Запрошуємо взяти участь у написанні міждисциплінарної колективної монографії
  Запрошуємо взяти участь у написанні міждисциплінарної колективної монографії

  ГО «Національна академія наук вищої освіти України» спільно з видавництвaми «GS Publishing Services» California (США) та «Експрес-об’ява» (Україна) продовжують випуск циклу міждисциплінарних колективних монографій з різних фахових напрямів з присвоєнням ISBN США, індексацією в науково-метричних базах даних та відображенням в електронному каталозі книг, виданих у США.


  Додано:18/05/2022 докладніше
 • Міжнародне науково-педагогічне стажування
  Міжнародне науково-педагогічне стажування

  Науково-педагогічне стажування «Досвід країн Європейського Союзу у сфері професійного розвитку представників медичної науки та освіти» (м. Влоцлавек, Республіка Польща; 16 травня – 26 червня 2022 року). До участі у стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які мають або здобувають медичну освіту.


  Додано:17/05/2022 докладніше
 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Від імені Президії громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» вітаємо ювілярів та іменинників, які народилися у травні.


  Додано:03/05/2022 докладніше
 • VII Міжнародна науково-технічна конференція з проблем вищої освіти і науки ТК-2020 «Прогресивні напрямки розвитку технологічних комплексів»
  VII Міжнародна науково-технічна конференція з проблем вищої освіти і науки ТК-2020 «Прогресивні напрямки розвитку технологічних комплексів»

  Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів ЗВО та науково-дослідних установ, а також стейкхолдерів, які займаються проектуванням та експлуатацією технологічних систем, взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться 28-30 травня 2022 р. (м. Луцьк).


  Додано:01/05/2022 докладніше
 • Підсумки проведення круглого столу «Актуальні проблеми наслідків Чорнобильської катастрофи»
  Підсумки проведення круглого столу «Актуальні проблеми наслідків Чорнобильської катастрофи»

  Трагедія на Чорнобильській АЕС є надзвичайно комплексним, багатоаспектним явищем, говорити про яке складно, адже сама подія зачіпає не тільки екологічної катастрофи, а й застосування ядерної зброї, що нині є загрозою для всього людства з боку РФ.


  Додано:27/04/2022 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту