Ви знаходитесь на веб-порталі НАНВО України. Дотримуйтесь правил публікацій!

Новини

 • Вітаємо ГУЛІЄВА АРІФА Джаміль огли з 70-річчям від дня народження!!
  Вітаємо ГУЛІЄВА АРІФА Джаміль огли з 70-річчям від дня народження!!

  Президія громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» щиро вітає академіка ГУЛІЄВА АРІФА Джаміль огли з 70-річчям від дня народження.


  Додано:04/07/2022 докладніше
 • Вітаємо Анатолія Вікторовича ШОСТАКА з 75-річчям!
  Вітаємо Анатолія Вікторовича ШОСТАКА з 75-річчям!

  Президія громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» щиро вітає з 75-річчям від дня народження українського науковця, видатного освітянина-новатора, непересічну особистість, яка зробила вагомий внесок у розбудову української науки і техніки, професора із спеціальності «Соціологія управління» Національного університету біоресурсів і природокористування України, відмінника освіти України, відмінника інженерної служби України, заслуженого науково-педагогічного працівника НУБіП України, заслуженого працівника освіти України, віцепрезидента з питань розробки, використання та утримання веб-порталу http://anvou.org.ua/ ГО «НАН ВО України» ШОСТАКА АНАТОЛІЯ ВІКТОРОВИИЧА.


  Додано:03/07/2022 докладніше
 • Привітання з нагоди Дня Конституції України!
  Привітання з нагоди Дня Конституції України!

  Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята — Дня Конституції України. Цей день назавжди увійшов в історію нашого суспільства, у якому непорушність закону, принципи соборності, верховенства права, демократичності, єдності території і рівність всіх перед ним є основними постулатами для розвитку будь-якої цивілізованої країни.


  Додано:28/06/2022 докладніше
 • Світла та Вічна пам’ять …
  Світла та Вічна пам’ять …

  Президія Громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» із сумом сповіщає, що 23 червня 2022 року на 89-му році життя відійшов у вічність Герой України, Заслужений шахтар України, доктор технічних наук, професор, голова правління акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М.М. Федорова», директор Донецького науково-дослідного вугільного інституту, голова Наглядової ради ГО «НАН ВО України» ГРЯДУЩИЙ БОРИС АБРАМОВИЧ – видатний фахівець у галузі гірничої механіки.


  Додано:27/06/2022 докладніше
 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Відповідно до п. 3 проєкту порядку денного позачергових Загальних зборів Академії просимо Вас до 12:00 20 червня 2022 року надіслати на електронну адресу: anvuz@ukr.net свої пропозиції, зауваження, доповнення до проєкту Статуту, а також до проєктів Положень про Інститут освіти дорослих і нагороди.


  Додано:16/06/2022 докладніше
 • Інформація щодо проведення круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання»
  Інформація щодо проведення круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання»

  14 червня 2022 року з ініціативи громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» на платформі Zoom відбувся круглий стіл «Науково-освітня дипломатія: нові виклики та завдання», присвячений актуальним проблемам освітньої галузі в умовах воєнного стану.


  Додано:16/06/2022 докладніше
 • Світла та Вічна пам’ять …
  Світла та Вічна пам’ять …

  Президія Громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України» із сумом сповіщає, що 07 червня 2022 року відійшов у вічність БІЛІНСЬКИЙ Володимир Броніславович, Великий Українець, академік ГО «НАН ВО України», український публіцист, історик, автор бестселерів «Країна Моксель, або Московія», «Москва Ординська» та «Україна-Русь».


  Додано:08/06/2022 докладніше
 • Позачергові Загальні збори ГО «НАН ВО України»
  Позачергові Загальні збори ГО «НАН ВО України»

  Президія Академії інформує, що 21 червня 2022 року о 14:00 на базі платформи ZOOM відбудуться позачергові Загальні збори (рішення Президії від 22.02.2022 р., протокол № 1).


  Додано:07/06/2022 докладніше
 • Восьма міжнародна наукова конференція BAPT «POWER TRANSMISSIONS 2022»
  Восьма міжнародна наукова конференція BAPT «POWER TRANSMISSIONS 2022»

  Від імені Balkan Association of Power Transmissions та Науково-технічної спілки машинобудування (Республіка Болгарія) запрошуємо Вас взяти участь у Восьмій міжнародній науковій конференції BAPT “POWER TRANSMISSIONS 2022”, яка відбудеться з 5 по 8 вересня 2022 р. у курорті „Св. Костянтина та Олени” (м. Варна, Болгарія).


  Додано:05/06/2022 докладніше
 • Шановні колеги!
  Шановні колеги!

  Просимо взяти участь в обговоренні проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо питань дослідницької інфраструктури та підтримки молодих вчених»


  Додано:02/06/2022 докладніше
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту