Майстер-клас «Стресасоційовані розлади та реабілітація осіб, постраждалих внаслідок агресії рф» у рамках заходів БПР Центру тестування МОЗ України
Майстер-клас «Стресасоційовані розлади та реабілітація осіб, постраждалих внаслідок агресії рф» у рамках заходів БПР Центру тестування МОЗ України
Додано:06/04/2024

           Вельмишановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у майстер-класі «Стресасоційовані розлади та реабілітація осіб, постраждалих внаслідок агресії рф», який відбудеться 13 травня 2024 року на платформі ZOOM, початок о 14:00 (2 години).

Реєстрацію на захід відкрито по 12.05.2024 року (включно до 12:00). Для підтвердження участі у майстер-класі просимо зареєструватися, надіславши заявку на електронну адресу: nanvuz@ukr.net (форма реєстрації додається).

Участь у майстер-класі – 600 грн з особи, які слід сплатити на розрахунковий рахунок: найменування отримувача: ГО «НАН ВО УКРАЇНИ», код одержувача: 35138443. Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA383052990000026006046708017. Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк». Призначення платежу: «Організаційний внесок за участь у майстер-класі  13.05.2024 р. від ПІБ».

Для військових лікарів за фахом даний захід БПР безкоштовно.

Майстер-клас проводить завідувачка кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи Харківського національного медичного університету, академік ГО «НАН ВО України», д-р мед. н., професорка Кожина Ганна.

Програма: механізми формування та клінічні особливості стресасоційованих розладів в умовах повномасштабного вторгнення. Сучасні алгоритми терапії та профілактики стресасоційованих розладів. Клінічні протоколи. Межі компетенції лікаря загальної практики. Маршрут хворого. Розбір клінічних кейсів.

Мета заходу – вивчення специфіки клінічної структури, методології діагностики і терапії стресасоційованих розладів та реабілітації осіб, постраждалих внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Захід розраховано на лікарів-терапевтів, лікарів загальної практики, лікарів-неврологів, лікарів-психологів, психологів, клінічних психологів. 

Зареєстровані учасники майстер-класу, які сплатили за участь у заході, отримають посилання на онлайн-зустріч 12.05.2024 р., а також відповідний сертифікат (10 балів БПР) провайдер № 1407.

Координатор: Тетяна Товалович

Контактна електронна адреса: nanvuz@ukr.net та мобільний тел.: +380977084368.

 

 

Інформаційне повідомлення (завантажити)

Навачальна програма (завантажити)

Картка заходу (завантажити)

Форма заявки (завантажити)

Програма проведення заходу (завантажити)

 

  • Майстер-клас «Стресасоційовані розлади та реабілітація осіб, постраждалих внаслідок агресії рф» у рамках заходів БПР Центру тестування МОЗ України
 

Шановні користувачі, з метою уникнення розповсюдження спаму та реклами, просимо Вас авторизуватися через профіль в соціальних мережах.

Це не займе багато часу, та не потребує заповнення жодних форм. Дякуємо за розуміння!

Увійти використовуючи пофіль:
Створення сайту: DoSites.Net
На початок сторінки Карта сайту